01:07
Вітаємо з перемогою у фіналі Всеукраїнського турніру юних правознавців

З 04.11.2015 по 08.11.2015 у м. Іллічівськ Одеської області відбувся фінал Всеукраїнського турніру юних правознавців. У турнірі взяли участь 19 команд із усіх областей України. Донеччину представляла збірна команда, до складу якої входили учні Добропільщини, які на обласному етапі вибороли І місце, а саме: Михайло Костєв, учень 9 класу Білицької ЗОШ №10, Волнянська Єва, учениця 10 класу НВК №4 (м.Добропілля), Пізняк Ганна, учениця 11 класу НВК –ліцей (м.Добропілля), Ямборко Владислава, учениця 11 класу Білицької ЗОШ №9.

В напруженій боротьбі наші учні стали переможцями та посіли почесне ІІІ місце. Окрім того, в індивідуальній першості переможцями стали: Михайло Костєв у номінації «Юний правознавець», Єва Волнянська у номінації «Кращий знавець права», Ганна Пізняк у номінації «Кращий опонент».

Керівник команди Денисова Л.О., учитель історії та правознавства Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради, була нагороджена грамотою МОН за підготовку команди-переможця.

Категория: Новини освіти | Просмотров: 566 | | Рейтинг: 0.0/0