21:13 «Милосердя і доброта – людства два крила» | |
У Білицькій музичній школі №2 пройшов вечір «Милосердя і доброта – людства два крила». Підготували його викладачі музичної школи та бібліотекарі бібліотеки – філії №4. На захід були запрошені ветерани, міські поети, користувачі бібліотеки та мешканці міста. Ведучими на святі були: викладач Губа Олена Олімпіївна та бібліотекар Алтанець Віра Іванівна. У виконанні хору духовного співу «Благовіст» (керівник Губа Григорій Іванович ![]() Духовний спів – це мистецтво особливої емоційної сили. Бо він змушує замислитись над життям, тривожить серце і душу своєю величчю та неповторністю. Присутні полинули у безмежний світ духовного співу. Всі захоплено слухали чаруючі голоси хору. Гості висловили слова подяки за таке чудове свято для душі, побажали колективу міцного здоров’я, успіхів та натхнення. Все минає, а музика - вічна. Хай щастить Вам. Хай Бог Вас оберігає! Схожі новини: | |
|
Всего комментариев: 0 | |