21:47
Семинар вчителів музичного мистецтва в Білицькій ЗОШ № 9

15 березня в Білицькій ЗОШ № 9 відбувся семінар вчителів музичного мистецтва з теми «Інтегрований урок музичного мистецтва як засіб формування особистості школяра». Вчителі міста Добропілля прийняли активну участь у «Круглому столі», де спілкувалися задля осмислення власної позиції щодо вміння виражати своє бачення інтегрованого уроку музичного мистецтва як засобу формування особистості школяра (вчитель Іванова Т.М.,керівник ПНМК вчителів музичного мистецтва).

Побували на відкритому уроці мистецтва у 4 класі з теми «Подорожі країнами і континентами. Східні мотиви.» Діти с захопленням знайомились зі східним мистецтвом та традиціями китайського та японського народів. Власноруч виготовляли китайські ліхтарики приєднавшись до зустрічі весни за східним календарем (вчитель Журавльова О.В.) Практичний психолог Конобрицька Л.Л. провела для присутніх заняття з елементами тренінгу «Конфлікт і спілкування», розкривши секрети доброзичливих стосунків.

Останнім етапом семінару було ознайомлення з досвідом роботи вчителя музичного мистецтва Журавльової О.В. з теми «Втілення ідеї національної самосвідомості учнів на уроках художньо-естетичного циклу засобами інформаційно - комунікаційної технології».Були розкриті основні напрямки діяльності та визначено, що одним з потужних багатофункціональних засобів навчання стали інформаційні технології. Їх використання привчає учня жити в інформаційному середовищі, сприяє залученню школярів до інформаційної культури.

Підсумком роботи семінару стало висловлювання Бертольда Брехта: «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво-не виняток».

Добропольский отдел образованияСхожі новини:

Тегі: ОШ №9

Категория: Школи | Просмотров: 1000 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]