15:55
Урочисте відкриття оновленої будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3

20 серпня 2019 року після завершення ремонтних робіт відбулося урочисте відкриття оновленої будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради.

 

Капітальний ремонт старої будівлі поліклініки амбулаторії №3 по м.Білицьке, вул.Паркова 41 тривав з грудня 2016 року. До складу ремонтних робіт входили: капітальний ремонт приміщень та зовнішніх теплових мереж, утеплення фасадів. Також була встановлена система зовнішнього відеоспостереження, виконаний ремонт частини зовнішньої електропроводки та зовнішнього освітлення по фасаду будівлі. Для оснащення амбулаторії придбане нове медичне обладнання та інструментарій. На всі ці заходи було витрачено коштів у сумі 8720,255 тис.грн., у тому числі з обласного бюджету – 7796,002 тис.грн., місцевого бюджету м.Добропілля 643,735 тис.грн., кошти підприємства – 280,518 тис.грн.

 

Гості оглянули відремонтоване приміщення амбулаторії та оновлену сучасну матеріально-технічну базу.

 

Обслуговувати пацієнтів чисельністю в 9697 чоловік будуть 3 сімейних лікаря, педіатр, 2 терапевта, вузькі спеціалісти та середній медичний персонал. В амбулаторії люди можуть отримати первинну, паліативну та невідкладну медичну допомогу.

 

Працюють кабінети невідкладної допомоги, здорової дитини та для осіб з обмеженими можливостями, пройти обстеження, отримати довідки та електронні рецепти, лікування у денному стаціонарі, провести фізіотерапевтичні та маніпуляційні процедури тощо.

 

Якісно проведений ремонт, сучасне обладнання надає можливість медичним працівникам надавати більш кваліфіковану медичну допомогу населенню.Джерело: Департамент Охорони Здоров'я Облдержадміністрації Донецької області

Схожі новини:

Категория: Новости здравоохранения | Просмотров: 368 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]