Петр Николаевич Данилюк - Наследник традиций

Сучасне молоде покоління доб-ропільців може і не знає, що колись шахта ім. XXI з'їзду КПРС була найпередовішою в нашому регіоні. її гірникам належали кращі показники з вуглевидобутку, на ній працювали славетні майстри гірничої справи, на неї рівнялися і з неї брали приклад.

Але після відпрацювання найпотужніших пластів з початком економічної кризи для гірників тепер вже шахти скрутні часи. Підприємство лихоманило, а щодо його майбутнього плани були аж ніяк не райдужні. Та незважаючи на складні випробування, шахта вижила, зберегла дієздатний трудовий колектив, а головне - традиції, закладені славетним Героєм Соціалістичної Праці Федором Гнатовичем Чабаном.

Саме цю людину вважає шахтарем першої величини бригадир дільниці № 8 Петро Миколайович Данилюк. Його бригадирський стаж не такий і великий - трохи більше року, та досвід гірника - майже 20 років. Половина його життя віддана "Білицькій".

Уродженець села. Петро обрав собі зовсім не сільськогосподарську професію І не жалкує шанує справу свого вчителя, колишнього бригадира А.І. Палагути.

Зараз бригада П.М. Данилюка працює у північній корінній лаві пласта m2 горизонту 250 м, виймальна потужність якого 0,99 м. Це завдяки їм план березня з видобутку вугілля виконаний шахтою на 133 відсотки. Груди П.М. Данилюка прикрашає „Шахтарська слава" III ступеня, а попереду - ще більш вагомі нагороди. Разом з родиною він живе у затишному Білицькому, віддає свій вільний час чоловічим уподобанням - автосправі, риболовлі, не проти, звичайно, ввечері посидіти біля телевізора чи почитати свіжу пресу.

А вранці протореним шляхом - знову на шахту, у вибій, де на нього чекають 140 гірників де від того, яке він прийме рішення сьогодні, як організує роботу, залежатиме і величина сьогоднішнього видобутку. І зрозуміло, заробітна плата, і у кінцевому підсумку - доб...

Новий шлях №31 (10385)
19 квітня 2008 року


Похожие материалы:

Категория: Шахта «Белицкая» | Добавил: HELEN (10.04.2013)
Просмотров: 1082 | Теги: Шахта «Белицкая» | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]