Роман Чубей
Фото: voyevoda.io.ua
 

Кубок з Карпат у боксера з Водянського

 
У чудовому курортному МІСТІ Моршине, що на Львівщині. В останні дні березня проходив Міжнародний турнір з боксу „Кубок Карпат" під патронатом ТМ „Моршине". Про його престиж можна розповідати багато, але ми зупинимось лише на назвах країн - учасниць Німеччина, Туреччина Сирія, Білорусь, Росія, Молдова, Ізраїль. Польща. Румунія. Нашу країну представляли три збірні.
 
Вихованцю тренера Павла Івановича Івахненка - Роману ЧУБЕЮ - не було рівних у ваговій категорії 86 кілограмів, хоча бійці, з якими він зустрічався, були досить серйозними.
 
У першому бою наш боксер одержав переконливу перемогу над російським спортсменом, який у ваговій категорії 86 кг вважався фаворитом, адже був фіналістом Чемпіонату Європи - 2007. Рахунок 22:2 на користь Романа говорить за себе (двічі росіянин опинився в нокдаунах).
 
Непростим був бій і з турецьким спортсменом. Та Роман зумів провести коронний удар - лівий боковий! І турецький боксер не зміг продовжити бій після рахунку 9 - нокаут!
 
 
У фіналі Роман зустрівся з українцем, котрий представляв Миколаївську область і був першим номером юнацької збірної України. Без зайвих зусиль він розібрався з суперником. Радість перемоги зросла у стократ, адже після цього Роман Чубей став першим номером у юнацькій збірній України, а значить стане учасником Чемпіонату Європи - 2008, який пройде влітку.
 
Побажаємо Роману і його тренеру П.І. Івахненку впевнених і титулованих перемог!
 
Звичайно, перемоги наших спортсменів можливі ще й завдяки людям, які до спорту небайдужі, уважні до молоді. Це В'ячеслав Філонов, Вадим Мартов, Савчук, Віктор Левчук.
 
Особлива вдячність Валерію Васильовичу Василезі (ППТК „Добрий"), Валерію Вікторовичу Благову (ППКФГ „БіС"), Сергію Петровичу Баришкевичу (ППКФГ „Земляни"), Олександру Васильовичу Сметанюку (ПП), Сергію Вікторовичу Плющу - власнику ювелірної майстерні, які допомагають в поїздках на змагання, придбанні спортивної форми.
 
Величезне всім спасибі!
 
«Новий шлях» №30 (10384)
 16 квітня 2008
 

Роман Чубей - найсильніший в Україні!

 
У місті-герої Харків проходив відбірковий турнір до чемпіонату Європи. Сама назва турніру промовисто говорила себе – «Турнір найсильніших боксерів України - в пам’ять про заслуженого майстра спорту Авраменка». Вихованець ДЮСШ  «Колос» (директор Марія Петрівна Юрченко) Роман Чубей показав вищий клас боксу. Перший бій він провів з харків’янином, якого, зрозуміло, підтримувала рідна публіка. Роман настроївся на серйозну гру, але все було банально просто через 20 секунд першого раунду його суперник опинився в нокауті і не зміг продовжувати бій.
 
У другому бою Роман зустрічався з колишнім першим номером України, який програв йому в Моршиному і тепер мріяв про реванш. Та наш земляк не дав йому такого шансу і довів, що він, Роман Чубей - найсильніший серед кадетів в Україні у вазі 86 кг!
 
Всі судді після 3-х раундів віддали перемогу вихованцю ДЮСШ «Колос». Рахунок 5-0 і нокдауни.
 
Несподівано для всіх на фінальний бій з Романом не вийшов його суперник з Івано-Франківська. Мотивація - нездоров'я, але всі були впевнені, що він спів ставив свої можливості з майстерністю Чубея і визнав себе слабкішим.
 
Таким чином, вихованець тренера П.І. Івахненка Роман Чубей став переможцем турніру найсильніших і вважається на даний час найсильнішим боксером в Україні серед кадетів у вазі 86 кілограмів.
 
Зараз юнак пройде відбіркові збори в Алушті і відстоюватиме честь України на чемпіонаті Європи (м. Пловдив. Болгарія). Бажаємо Роману і його тренеру перемог на європейській арені!
 
Нелегкий шлях до удачі, а тим більше - до перемоги. Але весь час поряд з талановитими спортсменами добропорядні і щедрі люди, які вірять в молодь, допомагають їй дійти висот. До таких належать Валерій Васильович Василега (ППТК „Добрий"), Валерій Вікторович Благий (ППКФГ „БіС"). Сергій Петрович Баришкевич (ППКФГ „Земляни"). Вдячних слів заслуговують М.М.Гончаров, В.А Мартов, В.А.Філонов, А.В. Сметанюк, А.П. Баришкевич, І.Куликов, які підтримують обдарованих дітей району і не лише у спорті.
 
Велике всім спасибі. Молодь же віддячить новими успіхами на славу рідній Добропільщині
 
«Новий шлях» №38 (10392)
21 травня 2008
 

Роман Чубей привіз «срібло» з Болгарії

Ми вже писали, як Роман Чубей став першим у „Турнірі найсильніших боксерів України..." у Харкові, тепер він здобув ще одну перемогу - друге місце в чемпіонаті Європи (м. Пловдив, Болгарія). І таким чином прославив рідний край на всю Європу.
 
Його досягнення, спортивні вершини - це не тільки постійні тренування, фізичне удосконалення та напрацювання нових ударів і тактик, але й моральна підтримка, слушна професійна порада тренера П.І.Івахненка. Згадую, як зовсім недавно звертався на засіданні колегії тренер ДЮСШ „Колос" с. Світле П.І.Івахненко до депутатів Добропільської районної ради та райдержадміністрації, інших спонсорів, просячи фінансової допомоги, щоб Роман Чубей зміг з честю представити Україну в Болгарії. І він її отримав і недарма, адже його вихованець став срібним призером.
 
З гордістю нагороджували тренера за його талановитих вихованців Романа Чубея та Олександра Михалка Добропільської районної ради М.М. Гапич і голова райдержадміністрації Ю.І.Середа 23 липня на засіданні колегії райдержадміністрації. У свою чергу спортсмени теж приготували подяки для Юрія Івановича Середи та Тетяни Миколаївни Бєлянкіної, його першого заступника.
 
Юлія БУРХОВЕЦЬКА
«Новий шлях» №59 (10412)
30 липня 2008

Похожие материалы:

Категория: Личность | Добавил: HELEN (12.11.2011)
Просмотров: 2627 | Теги: пгт. Водянское | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]