Свято дітей в бібліотеці

Міжнародний день захисту дітей вважається одним із найстаріших міжнародних свят. Мало хто знає, що День захисту дітей був ухвалений Міжнародною організацією жінок в листопаді 1949 року і відтоді відзначається кожного року 1 червня. Але в Україні це свято почали святкувати з 1998 року. Цей день діти відзначають традиційно гучними розвагами, іграми, дитячими святами.


До цього дня бібліотека – філія №4 м. Білицьке теж приготувалась заздалегідь. Святково прикрашена різнокольоровими кульками та квітами зала зустріла дві групи діток дитячого садочка „Дзвіночок” (вихователі: Ремінна С.Г., Капустіна Н.В.) Робітники бібліотеки приготували для дітей захід - дитячий ранок „Мелодії дитинства”. Із задоволенням малюки приймали участь у конкурсах загадок, вікторин, присвячених казкам.


Особливо активними були діти: Косміна Ярослава, Кандала Данило, Ківіс Вероніка, Шикер Поліна, Мірошниченко Вероніка, Гудь Єва. Діти теж приготували подарунок бібліотекарям. Вони весело заспівали чудову пісню. Радо і весело пройшов захід в міській бібліотеці! Я вважаю, що перше знайомство з бібліотекою – це визначна подія в житті дітей і сподіваюся, що діти в майбутньому стануть справжніми друзями книги і бібліотеки.Гук Лариса Петрівна
бібліотекар б-ф. № 4 м. Білицьке

Похожие материалы:Источник: 4
Категория: Социальная сфера | Добавил: HELEN (03.06.2011)
Просмотров: 2464 | Теги: библиотека, Детский сад Колокольчик, хроника городских событий | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]