Как отдыхает наша молодежь...
Вконтакте, автор Ксюшенька 

Коли в нашому селі (Бiлицьке) приходить п'ятничний, або суботній вечір, парубки та дівчата збераються на Ясенi, адже конкурент Мандарин,то є дуже дорого. 

 

Хлопці надівають самі старі джинси (кажуть подряпані джинси зараз модно), надягають спортивну футболку (а-ля, спортивний гламур), вдягають свої туфлі і йдуть до центру,щоб з усіма зустрітися! А самі модні пацани їдуть на таксі або машині!!!!

Дівчата збераються повільніше: ім треба ще зробити макіяж (одна одній), і надухатися псевдо-справжніми французьскими духами, які вони купили в середу в "Універмазі", той шо на "великому ринку" за 290 грн (а на справді через знайомих за 65). 

Якщо вже піздно, і мамка вже спить, то можна не надівати юбку зовсім...достатньо майки що залишилась зі школи, так, навіть, сексуальніше.

На Ясенi нічого хорошого немає, але йти туди нада, бо других гульок у селі немає. А якщо ти не прийдеш, то завтра у тебе спитають: "тю, а чого ти на Ясенi не прийшов вчора?" - це тіпа попуск.

На Ясень приходити раньше одинадцяти вечора не модньо: з десяти тут тусуються тільки дівчатка 15 років, якім нада до півночі знайти собі нового хахаля, що відвезе до дому. Таких дівчат називають "малолетками". Інколи вони випивають на трьох пляшку шампанского (радянського) і блюють в туалеті. А після одинадцяти на Ясенi починаються справжні гулянки.

Головна гульня - це танці. На танцях DJ крутять музику,яка лунала у 80-их роках. Дівчата танцюють в кружочку, а хлопці сидять за столиками. Єслі хлопець танцює, значіть він п'яний.

А на продвинутих паті ще курять коноплю, глатають єкстазі та нюхають фен!

Самі модні чуваки - ДіДжей та фєйсконтрольщиця. Вони рішають кого пускиди до бадєги, яку музику крутить на діскотєці і коли закривать клюб. Їх та їх дружбанів нада уважать і наливать їм по сто грам BlueLabel'a.

Кожна гарна паті для когось закінчується дракою. Якщо у своєму крузі знайомих нема кому дати в пику, то хлопці беруть на столику пусту пляшку від горілки Хортиця, і їдуть за сусідній столик - там бити можна всіх. 
Якщо пляшку не знайшли, то можна просто швирнути в когось стулом.

Після закриття Делеріума модні пацани на тачках і таксі розвозять самих симпатичних дівчат: кого додому, а кого спочатку до сауни, а потім додому. А немодні пацани і дівчата роблять те ж саме, тільки поодинці!!!!По-утро всі заходять в Контакт,то є сайт такий,його москалі придумали і починають згадувати вчорашній вечір і казати,що більше пить не будуть!Але проходить тиждень і все починається спочатку

Похожие материалы:

Категория: Статьи земляков | Добавил: HELEN (12.08.2011)
Просмотров: 1619 | Комментарии: 1 | Теги: беличане про город | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
1 Мазепа  
Quote
Єслі хлопець танцює, значіть він п'яний.

А на продвинутих паті ще курять коноплю, глатають єкстазі та нюхають фен!


Как буднично и весело. Отличное проведение досуга... Каждый же в праве проводить свободное время так как ему нравится cry

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]