13:11
Білицький міський голова Олександр Заварзін проти підвищення тарифів на тепло КП Добро

Сьогодні у Добропіллі відбулося засідання виконкому. КП Добро виступило з пропозицією знову підняти тарифи на постачання теплової енергії - у зв'язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати, вартості вугільного концентрату і т.д.

 

Білицький міський голова Олександр Заварзін повідомив, що у Білицькому влада визнала минулий опалювальний сезон незадовільним, кілька разів у місті виникали соціальні протести біля виконкому, а один з будинків був навіть розморожений і його мешканцям прийшлось відновлювати опалювання самотужки.

 

Він нагадав, що минулого року тариф підвищили з огляду на те, що якість послуги КП Добро покращить. І якщо у Добропіллі нарікань було не так вже і багато, то в Білицькому, Білозерському та Новодонецькому (в якому теж минулий опалювальний сезон визнали незадовільним) їх було достатньо.

 

Олександр Тихонович вважає - спочатку покращення послуги, а потім підвищення тарифу. З огляду на це шість членів виконкому проголосували проти підвищення, двоє (представники ДТЕК) за. Таким чином, принаймні у найближчий час підвищення тарифу на опалення не відбудеться. Також виконком вирішив звернутися до ДТЕК, аби на котельні міста паливо постачалося за соціальною ціною, тобто зниженою, і саме ця ціна повинна закладатися у тариф.

 Джерело: НОВИЙ ШЛЯХ

Схожі новини:

Категория: Місцева влада | Просмотров: 574 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]