00:36
На фестивалі у Слов`янську “Від роду до народу, від народу до нації” досвід Добропільщини визнано найкращим

10 березня збірна команда Добропільської міської дитячо-юнацької організації «Мрія» презентувала свій досвід у номінації «Громадська думка» у рамках обласного туру ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченого Дню Землі, який проходив у місті Слов`янську. 

Тема фестивалю цього року: “Від роду до народу, від народу до нації”. За умовами фестивалю у конкурсній програмі своєї номінації нам треба було  представити три доклади, відеоролик із досвіду волонтерської роботи, флеш-моб, тренінг, резюме організації та досягнення, досвід про систему роботи самоврядування, відеоролик узагальнення національно-патріотичної діяльності. За короткий термін ми вдало підготувалися, бо є система роботи, напрацьований досвід, вагомі результати. 

У складі команди були найдостойніші активісти та лідери шкільних дитячих організацій, які підготували доклади з акцентом на досвід роботи за темами: 

  • “Я роду свого сила” – Марина Черних, д/о «Сузір`я», ЗОШ № 15;
  • “Велич духу українського народу» - Михайло Костєв, д/о «Багаття», ЗОШ № 10;
  • “Сила єдності нації ” – Дар`я Стицюк, д/о «Росинка миру», ЗОШ № 17.

За підсумками висновків членів журі обласного туру фестивалю, наш досвід визначено найкращим. Якщо пощастить і знайдуться кошти, то у квітні ми будемо відстоювати честь Донеччини у номінації «Громадська думка» у місті Кіровограді, де й проходитиме фінал ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості присвячений Дню Землі.
 
Валентина Верещагіна,
методист ЦДЮТ,
координатор діяльності
учнівського самоврядування.

http://dobr-cdut.jimdo.com/Схожі новини:

Тегі: ОШ №10

Категория: Новини освіти | Просмотров: 650 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]