20:02
Учні Білицького професійного ліцею разом із наставниками з ШУ Добропільське робили терикон шахти Добропільська зеленішим

Навчати усього, що важливе! 

Учні Білицького професійного ліцею разом із наставниками з ШУ Добропільське робили терикон шахти Добропільська зеленішим. 

 

Шахтарі вважають, що їх вихованці повинні засвоїти не тільки ази шахтарської професії, але й привчитися відповідально ставитися до навколишнього середовища. Очолив висадку дерев в.о. директора ШУ Добропільського Олександр Могильченко. На схилах висадили 60 саджанців клена, і більше 2.5 тисяч кісточок абрикос, персиків, каштанів, горіхів і навіть фініків.

 

"Висадка дерев сьогодні - це внесок в чисте повітря нашого міста в майбутньому. Адже зелені породні відвали - це мрія жителів Добропілля ", - каже організатор акції Олена Кошелєва, заст. головного інженера ШУ Добропільського.

 

Мірошниченко Владислав, учень ліцею, пишається посадженим деревом: "Добрі справи робити легко та приємно. Найкраще - коли можеш комусь допомогти".

На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природа

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, на улице и природаНа изображении может находиться: растение, небо, дерево, на улице и природа

 Джерело: ДТЭК Добропольеуголь

Схожі новини:

Категория: Білицький Ліцей | Просмотров: 391 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]