Дитячий садок XXI століття. Сад, де розцвітає майбутнє нашої країни. Майбутнє нашої нації...

Дитячий садок XXI століття. Сад, де розцвітає майбутнє нашої країни. Майбутнє нашої нації...


Святий обов'язок і почесна місія у мене, як у керівника дошкільного закладу - створити сучасний дитячий садок, в якому буде щасливою кожна дитина. А для цього треба виплекати ніжні паростки своєї мрії теплом серця, посадити їх напоїти із джерела мудрості творчості і тоді вона обов'язково стане реальністю.

Мої мрії в життя допомагають втілювати мудрі однодумці, мої колеги. Я вважаю, що робота вихователя - це робота для чуйних, мудрих, люблячих дітей, людей. Саме такою є Дудчак Наталія Михайлівна. Вона завжди має за мету вкласти в кожного з вихованців частку своєї душі. Відмінник народної  освіти, педагог-наставник Костєва Марія Іванівна. Не дивлячись на свої роки, вона завжди молода, бо поряд з дітьми. Її творчість, майстерність. людяність - так важливі нашим «маляткам».

Вихователь-методист в дошкільному закладі. Це почесне звання має молодий, але дуже талановитий та творчий педагог Запорожець Ірина Володимирівна. Поряд з нею завжди цікаво, надійно та затишно, бо це людина щирої душі...

Скільки знань, талантів треба мати, щоб виховуючи дорослих щколярів, перекваліфікуватися на маленьких «чомусиків»? I це дуже гарно виходить у педагогів з вищою освітою Замостяніної Наталі Анатоліївни та Гончарюк Олени Валентиновни. Вони вміють організувати малюків, створити затишок, зацікавити, повести за собою дітей та батьків.

Повернулася до виховної роботи творчий педагог Філатова Людмила Павлівна. Сама складає вірші, пісні, дружні шаржі.

Творчою, талановитою, натхненною людиною пишається колектив. Це музичний керівник закладу - Костєва Олена Олександрівна. Підтримає, порадить, розвеселить - такою вона вже народилася. Всі ці таланти переймає в садочку молодий, але подаючий надію педагог Кузьма Олена Іванівна. Лагідну, доброзичливу - такою и люблять діти та батьки.

Злагодженій роботі педагогів допомагає весь обслуговуючий персонал закладу. Низький вам уклін за щирість сердець, за відданість своїй справі!

Тому в нашому колективі с таке кредо: «Сонячним промінчиком торкнутися душі дитини, розвинути і виховати здібностей перлини». Плекання дитячої душі добром, вірою, любов'ю, розумінням, набагато важливіше, чим щось інше, з чим ми так часто зустрічаємось.

Тому, з дня нагоди свята Дня вчителя, творчих вам пошуків, терпіння, здоров'я. любові в ваших оселях, шановні мої працівники.

Керівник закладу 
Сачко Т.В.

Газета "Местный вестник"
от 23 октября 2010 г

Похожие материалы:

Категория: Социальная сфера | Добавил: HELEN (28.10.2010)
Просмотров: 4361 | Теги: детские сады, детский сад Малыш, Местный вестник | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]