Дошкільний навчальний заклад № 15 "Малятко" (детский сад "Малыш" - г. Белицкое)

Дошкільний навчальний заклад № 15 "Малятко" 

(детский сад "Малыш" - г. Белицкое)

Адреса: м. Білицьке, вул.Соцпраці, 15, тел. 6-21-48

Дбаємо про здоров’я

Найважливішою характеристикою роботи днз – є стан здоров’я дітей. За останні роки кількість дітей, що мають відхилення у стані здоров’я, неухильно зростає, причому 1 місце серед захворювань займають гострі респіраторні інфекції.

Дошкільний навчальний заклад № 15 «Малятко» м.Білицьке прикладає багато зусиль для того, щоб діти зростали фізично та психічно здоровими. Заклад працює за фізкультурно-оздоровчим напрямком

У садочку функціонує 4 групи:

Група раннього віку «Капітошки» - 28 дітей. Напрямок: розвиток емоційної чутливості та екологічної культури. 
Група «Карапузики» - 21 дитина. Напрямок: фізкультурно-оздоровчий. 
Середня група «Дзвоники» - 24 дітей. Напрямок роботи: розвиток українського мовлення. 
Старша група «Барвіночки» - 26 дітей. Напрямок роботи: розвиток логічного та творчого мислення.) 

Завідувач Сачко Тетяна Володимирівна має вищу спеціальну освіту. Працюють 8 педагогів: з них 3 – вищу освіту; 1 вихователь – методист; 4 – середньо-спеціальну.

Для оздоровлення організму дитини у всіх вікових групах проводяться різні види загартовування. В яслах – це повітряні ванни, ходьба по корегуючим доріжкам, казко терапія. У молодшій та середній групах додається дихальна гімнастика, точковий масаж, кольоретерапія, музикотерапія. В старшій групі – ранкова гімнастика за системою «Хатха-йога».

А скільки позитивних емоцій і здоров’я отримують діти на спортивних святах і досугах. Особливо дітям подобається, коли у святі активну участь беруть батьки. Таке свято носить назву «МАМА, ТАТО, Я – спортивна сім’я». Неодноразово вихованці садочка займали перші місця у міських спортакіадах.

Одним із найважливіших напрямків в оздоровленні дітей і їх загартуванні є прогулянка. Під час прогулянки педагог з дітьми організує різні рухливі ігри, що сприяють розвиткові м’язів, роблять більш стійкими нервово-психічний стан, мають вплив на кругообіг.



Влітку під час прогулянок діти приймали повітряні ванни, брали участь у спортивних змаганнях, а найбільшим задоволенням для них було купання у басейні, тому що всім відомо, що сонце, повітря і вода – найкращі друзі як малят, так і дорослих.





Похожие материалы:



Источник: 4
Категория: Социальная сфера | Добавил: HELEN (14.07.2010)
Просмотров: 4085 | Теги: детские сады, детский сад Малыш, ДНЗ № 15 Малятко | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]