Зі святом "Малятко"!


Для кого детский сад создается
Вам ответит и стар и млад,
Потому он и детским зовется,
Что построен для дошколят!

Если ребенок спешит в детский сад,
Радостно в группу стремится,
Значит, такой детский сад для ребят,
Безусловно, годится! 

За останні роки намітилась позитивна тенденція збільшення народжуваності. Однак, у зв’язку з переповненням груп у дошкільних закладах улаштувати малюка в ДНЗ дуже складно. Тому, недивно, що відкриття додаткової групи у дошкільному закладі «Малятко» м. Білицьке стало справжнім святом не лише для батьків та педагогів , але й для всього міста. 

1 листопада 2012 розкрила свої обійми група «Карапузики» для наймолодших вихованців віком від двох до трьох років. 

Питання про відкриття додаткової групи постало перед керівництвом міста ще рік тому. До кого б не зверталася про допомогу завідуюча дитячим закладом Тетяна Володимирівна Сачко , ніхто не залишився байдужим до життя дошкільнят . Усі батьки вихованців закладу доклали не мало зусиль до ремонту теплової мережі груп, а також до ремонту та облаштування концертної зали. Особливо хочеться подякувати спонсорам і підприємцям міста: Л.В. Байсарову, К.Ф. Китаму, О.Т. Заварзіну, С.Г. Лепешенковій, І.І. Бабак , Г.Б. Селиварову, В.О. Дьякову, З.С. Плетень, сім’ям Нікуліних та Жидкових. Низький уклін їм за допомогу у перетворені мрії на дійсність, за теплоту їхніх сердець, чуйність та увагу до вирішення проблем маленьких громадян великої Держави. Право перерізати червону стрічку було надано Добропільському міському голові В.Т. Дерипасці та Білицькому міському голові О.Т. Заварзіну. Зі словами щирої подяки батьки звернулися до адміністрації міста, управління освіти , колективу дитячого садочка та усіх тих, хто брав участь у відкритті нової групи.
Після урочистої церемонії відбулося знайомство маленьких українців , які вперше прийшли до садочка, зі своєю групою. Світле, затишне приміщення – щойно після ремонту, нов. Іграшки, нові меблі - все це одразу завоювало серця дітлахів. І це дуже важливо , тому що дошкільний навчальний заклад стане для малят другою домівкою, де вони будуть гратися , спілкуватися та отримувати знання. 

Наталія Замостяніна 
Вихователь ДНЗ №15 «Малятко»

Похожие материалы:Источник: 5
Категория: Социальная сфера | Добавил: IriNka (08.11.2012) | Автор: Запорожець Ірина Володимирівна E
Просмотров: 1419 | Теги: детский сад Малыш | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]