Музично-виконавча діяльність в ДНЗ № 15 Малятко

Музично-виконавча діяльність в ДНЗ № 15 МаляткоУ практиці музичного виховання дошкільників провідною є музично-виконавська діяльність. Саме вона допомагає дітям сприймати і розуміти музику, пізнавати гармонію звуків і рухів, мову музичних інструментів.

Простежити як відбувається музично-виконавча діяльність в нашому садку (ДНЗ № 15 «Малятко», м.Білицьке), мали змогу музичні керівники великого Добропілля! Вони були присутні на святковій розвазі «Ми – маленькі музиканти», що відбулася 4 грудня в рамках методичного обєднання. До свята були залучені діти трьох вікових категорій: молодшої, середньої та старшої груп.

Увазі глядачів було запропоновано хоровий спів і колективні таночки (загальні для всіх та окремі по групах); індивідуальне виконання пісень та ансамблеві виступи. Діти демонстрували володіння шумовими (ложки, кастаньєти, мора каси, дзвіночки, брязкальця, барабани), ударно-мелодійними (металофони) та духовими інструментами (сопілки). 

Несподіваною та цікавою подією на святі стала поява веселого клоуна з його загадками та конкурсами. І справжньою прикрасою заходу стали витупи дітей старшої групи, що відвідують місцеву музичну школу – піаністів Олі Агеєвої та Дар’ї Паненко і скрипаля Олега Червоножка, минулорічного випускника нашого садочка.

Усі маленькі учасники розваги виступали з натхненням та бажанням. Адже для будь-якого музиканта – виконавця дуже важливо, щоб його почули. А дитяче виконання музичних творів потребує ще більшої слухацької уваги. Набагато цікаво співати, грати і танцювати для гостей, друзів, улюблених іграшок. З’являється мотивація діяльності: робити не лише для себе, а й для інших. Відтак діти починають розуміти, що їхні старання недаремні і можуть приносити комусь задоволення.


Дуже сподіваюсь, що саме так і відбулося на нашому святі.

Музичний керівник Костєва О.О

Похожие материалы:Источник: 2
Категория: Социальная сфера | Добавил: HELEN (14.07.2010)
Просмотров: 1871 | Теги: детские сады, детский сад Малыш, ДНЗ № 15 Малятко | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]